Menü

Kurumsal

Tekniker Makina Limited Şirketi Eskişehir Sanayi Sitesinde projeye dayalı özel makina imalatı üzerine faaliyetine başlamış olup, 1996 yılında şirketleşerek Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. Halen Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermektedir. Tekniker Makina Limited Şirketi nitelikli ve uzman kadrosuyla sürekli kendisini yenileyip geliştirerek, yeni ve çok değişken projelere imza atmıştır. Ayrıca müşterileri ile ilişkileri, sadece ürün bazında olmayıp çözüm ortaklığı anlayışını da benimsemiştir.

Firmamız, 35 yılı aşkın bir süredir birçok farklı sektör için proje bazlı makina ve makina aksamları üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve istenilen standartlarda üretilmektedir.

Bugüne kadar ürün ve hizmet sunduğumuz sektörler;

Döküm Sektörü (Döküm ocakları Bekletme Ocakları, Çeşitli Potalar, Astar Şablonları, Havalandırma Hatları vb.)

Havacılık ve Savunma Sanayi (Talaş Konveyörleri, Uçak Motoru (Ekipmanları) Kaldırma ve Toplama Fikstürleri, Aparatlar, Adaptörler, Talaş Basma Presleri vb.)

Tarım ve Gıda Sektörü (Karıştırıcılar, Reçel Tankları, Pudra Tankları, Karamel Tankları, Çikolata Tankları, Konveyörler, Bantlar, Yem Karıştırma Üniteleri, Balyalama Makinaları Helezonlar vb.)

Seramik, Toprak, Maden, Cam, Kağıt Sektörü (Konveyörler, Dönüş Bantları, Siklonlar, Borular, Elevatörler, Mermer Kesme ve Pah Kırma Makinaları, Konikler, Dirsekler, Elekler, Havalandırma Hatları, Taşıma Potaları vb.)

Ulaştırma ve Araç üstü Ekipmanlar (Tuzlama ve Kar Küreme Sistemleri, Asansör, İtfaiye, Vagon Boji Orta Traversi, Vagon Tampon Traversi, Vagon Alın Duvarı, Yakıt Tankı, Fren Çekme Çerçevesi, Hava Tüpleri, Hava Kanalı, Gerici, Akü Sandığı vb.)

Giyim ve Paslanmaz Çelik Grubu (Cr-Ni Mağaza Ekipmanları, Tıbbi Atık Konteyner ve Stat Korkulukları)

Otomotiv Sektörü (Şasi kesim-taşlama, Aks Borusu kesim-kumlama)